Kullapai lastehoid kutsub Teid proovipäevale!

Kui olete otsustanud lastehoius käimisega alustada, siis on proovipäev hea võimalus lastehoiu elu ja olu ning inimestega tutvumiseks enne püsilepingu sõlmimist. Näeme kuidas lapsele meeldib ja kas ta on lastehoiuga alustamiseks juba valmis.

Milline proovipäev välja näeb?

Proovipäeva kestus on 8:30 – 12:30.

Soovitav on kohale tulla hiljemalt kell 9.00, hommikusöögi ajaks. Sedasi on hea kõik koos, ühe laua taga ilusti päeva alustada.

Kohale tulles palume Teil ära täita ankeedi lapse iseärasuste kohta vajaliku info saamiseks.

Anname Teile lugeda kliendilepingu, et saaksite tingimustega tutvuda.

Emmel või issil palume lahkuda hiljemalt 1-2 tunni möödudes sobival hetkel koostöös kasvatajaga. Selline asjade käik on hea nii teie lapsele kui ka teistele päevahoius viibivatele lastele. Kui peaks juhtuma, et laps on lohutamatu ja nutab, siis kutsume lapsevanema muidugi enne korralist lõpuaega lapsele järele. Üldjuhul möödub aga esimene proovipäev lapsele lõbusalt ja põnevalt.

Kaasa oleks hea võtta õueriided, vahetusjalanõud, vajadusel mähkmed ja mõni varupluus ning püksid.

Mitu proovipäeva teha?

Üldjuhul piisab 2-3 päevast, 1-2 päevase intervalliga. Kasvataja annab Teile kindlasti peale esimest päeva tagasisidet ja suhelge ise lapsega sellel teemal. Jälgige teda peale proovipäeva ka kodus olles.

Esimene proovipäev on tasuta, iga järgmise maksumus 25 eurot. Tasumiseks sobib sularaha või eelnevalt tehtud pangaülekanne.

Kuidas saan tulla proovipäevale?
Huvilistel palume proovipäev eelnevalt kokku leppida!

GSM: (+372) 5834 1112
e-mail: monika1230@gmail.com